Od grudnia 2015 zespól Workaholic gra w składzie:

Piotr Kosieradzki – viol, Karol Cudzich – dr, Leszek Mierzwa – g, Tomasz Pachciarek – p, Grzegorz Piećko – bg,             Jan Purchla – g, voc.
Poniżej znajdziecie krótkie biogramy muzyków tworzących WH. Informacja o muzykach, którzy wcześniej uczestniczyli w projekcie Workaholic bądź jako stali członkowie,bądź jako muzycy towarzyszący nam w koncertach i nagraniach, znajdziecie w katalogu historia WH.

Grzegorz Piećko
Tomasz Pachciarek
Grzegorz Piećko Tomasz Pachciarek
Na gitarze basowej gra właściwie od zawsze, a przynajmniej od momentu, kiedy był w stanie udźwignąć futerał z instrumentem. Pierwsze muzyczne kroki Grześka związane były z bluesową formacją, którą tworzył wraz z przyjaciółmi w rodzinnym Sokołowie Podlaskim.
Tomasz z zasady jest małomówny, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że to najbardziej milczący Workaholic. Ze strzępów informacji, które udało nam się wyciągnąć wynika, że „przygodę” z muzyką rozpoczął od śpiewu. To właśnie w młodości, gdy śpiewał u Stuligrosza, Tomek zdobył podstawowe wiadomości muzyczne.
Karol Cudzich
Jan Purchla
 web_1455913_982457438436693_2904110809749850362_n
Karol najmłodszy stażem muzyk w zespole Workaholic…

Dołączył do zespołu w grudniu 2015 roku… i obniża średnią wiekową Emotikon smile
Perkusista, ma kontakt z muzyką od najmłodszych lat. Najcenniejszą wiedzę muzyczną wyniósł z domu. W swojej dotychczasowej karierze występował na jednej scenie m.in. z Joachimem Menclem, Ryszardem Styłą, Krzysztofem Ścierańskim, Markiem Bałatą, Michałem Wierbą, Mikołajem Budniakiem. Obecnie lider zespołu Another Jazz Trio oraz członek zespołu Workaholic.

Od najmłodszych lat związany z muzyką. Pierwszych muzycznych doświadczeń nabierał poprzez otwarte okna legendarnego krakowskiego klubu Helikon, słuchając fragmentów koncertów w trakcie wieczornych spacerów z ojcem. Pierwsze próby wydobywania dźwięków z gitary ojca miały miejsce w głębokiej szkole podstawowej. Później przyszła kolej na gitary kolegów z harcerstwa na obozach i ogniskach…
Leszek Mierzwa
Piotr Kosieradzki
 534519_556190417730066_376192779_n  DSC_6165_ret02_900x600
Zafascynowany gitarą od… zawsze.
W liceum główny performer na wszelkich towarzyskich imprezach, wyjazdach, ogniskach… w bardzo ambitnym repertuarze.
Jeszcze przed maturą pierwszy kontakt z elektrycznym, zespołowym graniem, w ramach działalności pewnego domu kultury w Lublinie.
Piotr zaczął współpracę z zespołem w styczniu 2012 roku. Gra na skrzypcach od 7 roku życia. Po ukończeniu średniej szkoły muzycznej, poszedł drogą w kierunku "muzyki rozrywkowej", udzielając się w różnych stylach i formacjach.